• GC Lawyers

Egzekwuj swoje interesy

Czasem potrzebujesz negocjować, windykować lub radzić sobie z nieuczciwą konkurencją. Możesz mierzyć się ze skargami, kontrolami lub nawet pozwami. Chronimy Twoje prawa i reputację.

W czym możemy Ci pomóc?

 
  • Wezwania przedsądowe i pozwy.
  • Reprezentacja i porady podczas postępowań, które inicjujesz.
  • Radzenie sobie z nieuczciwą konkurencją - w tym Twoich byłych współpracowników.
  • Ochrona Twojej marki, jej własności intelektualnej i praw autorskich.
  • Obrona w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Co nasza pomoc daje Twojej firmie?

Wezwania przedsądowe i pozwy.

Zawsze najlepiej jest wygrać postępowanie sądowe, zanim jeszcze się rozpocznie. Korzystamy z każdej okazji, aby to osiągnąć, a nawet jeśli pozew jest konieczny, praca wykonana wcześniej oznacza, że nie pominąłeś żadnego etapu, który sąd może wymagać do uznania Twoich roszczeń.

Lawyers
Lawyers

Reprezentacja i porady podczas postępowań.

Nie lubimy pozostawiać pracy niedokończonej – jeśli postępowanie zostanie wszczęte, Get Compliant zapewnia prawników i ekspertów, którzy korzystają z każdej okazji, aby chronić Twoje prawa.

Radzenie sobie z nieuczciwą konkurencją – w tym Twoich byłych współpracowników.

Konkurencja oznacza nie tylko wyścig o jakość i ilość, ale także obronę przed antykonkurencyjnymi lub nieuczciwymi praktykami. Zawsze wierzyliśmy, że zdrowy rynek powinien opierać się na jasnych zasadach, a jeśli zasady te zostaną naruszone – naszym zadaniem jest pomóc Ci w powstrzymaniu takich praktyk i w uzyskaniu rekompensaty.

Get Compliant
Get Compliant

Ochrona Twojej marki, jej własności intelektualnej i praw autorskich.

Każdy, kto korzysta z Twojej marki lub know-how bez upoważnienia, musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Pomagamy Ci dochodzić swoich praw i jak najszybciej rozwiązać sprawę.

Obrona w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Mamy doświadczenie zarówno w pracy w organach nadzorczych, jak i w reprezentowaniu klientów przed nimi. Bez względu na to, czy spotkasz się ze skargą, kontrolą, postępowaniem administracyjnym czy sądowym, możesz liczyć na nasze doświadczenie – nie tylko na argumenty prawne, ale co najważniejsze – na zarządzanie incydentami i jak najszybsze usuwanie niezgodności.

GC Lawyers