• GC Lawyers

Uzyskaj kompleksowe wsparcie

Prowadzenie codziennej działalności oznacza negocjowanie umów, rozwiązywanie złożonych problemów i uświadamianie pracowników o ich obowiązkach. Wiemy, jak działać efektywnie.

W czym możemy Ci pomóc?

 
  • Porady prawne, opinie i analizy.
  • Przygotowanie przydatnych wewnętrznych regulacji i procedur.
  • Opracowywanie i negocjowanie umów, klauzul i szablonów.
  • Opracowywanie wniosków, pism i dokumentacji projektowej.
  • Pełnienie roli punktu kontaktowego w kwestiach prawnych.

Co nasza pomoc daje Twojej firmie?

Porady prawne, opinie i analizy.

Obsłużyliśmy wielu klientów i doskonale rozumiemy różnicę między projektem ad hoc a bieżącym wsparciem. Uwielbiamy szybko stawać się zespołem, który zapewni wyznaczonym przez Ciebie pracownikom odpowiedzi, których potrzebują.

legal service
Get Compliant

Przygotowanie przydatnych wewnętrznych regulacji i procedur.

Bez względu na to, czy rozwiążemy problem, czy wdrożymy kompleksowe rozwiązanie – w pewnym momencie najbardziej efektywne jest osadzenie przyjętego rozwiązania w codziennej pracy Twoich pracowników. Dobrze napisane i łatwo dostępne procedury i regulacje prowadzą pracowników do utrzymania wymaganych standardów.

Opracowywanie i negocjowanie umów, klauzul i szablonów.

Wszelkie wiążące warunki, które podajesz swoim klientom lub kontrahentom, powinny nie tylko być zgodne z prawem, ale też nadawać się do zaakceptowania i stanowić konkurencyjną ofertę. Chroniąc Twoje interesy, upewniamy się, że Twoi pracownicy i współpracownicy stosują klauzule, które z przekonaniem przedstawią Twoim partnerom.

Get Compliant
Get Compliant

Opracowywanie wniosków, pism i dokumentacji projektowej.

Zdobycie licencji, pozwoleń lub wygranie kontraktu często oznacza wiele formalności, przygotowań i zadań organizacyjnych. Doświadczeni doradcy oszczędzają Twoje pieniądze, czas i wysiłek.

Pełnienie roli punktu kontaktowego w kwestiach prawnych.

Jeśli Twój partner, klient lub instytucja państwowa skontaktuje się z Tobą, możemy doradzić Ci lub współpracować bezpośrednio z podmiotem zewnętrznym w celu rozwiązania problemu, biorąc pod uwagę to, co najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Lawyers