• GC Lawyers

Rozpocznij lub rozszerz działalność.

Jeśli planujesz założyć spółkę, wprowadzić nowe usługi lub działalność za granicą, dostarczamy zgodność w fazie projektowania, zabezpieczamy Twoje interesy i występujemy w roli przedstawiciela.

W czym możemy Ci pomóc?

 
  • Załóż firmę, oddział lub filię.
  • Zorganizuj swoje procesy korporacyjne.
  • Przygotuj się do przestrzegania przepisów przed rozpoczęciem działalności.
  • Projektuj produkty i usługi, aby nie były ograniczone, ale uporządkowane i bezpieczne.
  • Uzyskaj przedstawiciela w Unii Europejskiej lub za granicą.

Co nasza pomoc daje Twojej firmie?

Załóż firmę, oddział lub filię.

Założenie nowej organizacji oznacza formalności. Musisz zdecydować o wielu niuansach dotyczących formy prawnej, własności, zarządzania, finansów, rachunkowości i spraw organizacyjnych. Doradzamy w sprawie możliwych wariantów i pomagamy wybrać najbardziej wydajne rozwiązania.

GC Lawyers
Teamwork process

Zorganizuj swoje procesy korporacyjne.

Bez względu na to, czy Twoja firma jest złożona, czy prosta, musisz zorganizować wiele procesów. Najbardziej typowe obejmują rekrutację, zatrudnienie, księgowość i sprawozdawczość finansową, obsługę klientów, relacje z kontrahentami, bezpieczeństwo fizyczne i IT, w tym monitoring, zarządzanie incydentami, reklamacjami i roszczeniami itp. Doradzamy w kwestiach prawnych na etapie planowania i projektowania.

Przygotuj się do przestrzegania przepisów przed rozpoczęciem działalności.

Kiedy już wiesz, jak będzie działać Twoja firma, musisz przygotować ją do startu. To najlepszy moment na opracowanie i wdrożenie rozwiązań zapewniających zgodność od samego początku.

Teamwork process
GC Lawyers

Projektuj produkty i usługi, aby nie były ograniczone, ale uporządkowane i bezpieczne.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy rozwijasz swoją działalność, do prawa można podejść jak do ograniczenia lub do szansy. Preferujemy to drugie podejście i skupiamy się na korzyściach wynikających z wprowadzania standardów, których potrzebują Twoi klienci i partnerzy.

Uzyskaj przedstawiciela w Unii Europejskiej lub za granicą.

Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu prawnemu i partnerom, pomożemy Ci zarówno jesli potrzebujesz otworzyć biuro za granicą, nawiązać stosunki biznesowe lub obsłużyć klientów chronionych przez nieznane ci systemy prawne.

European Parliament offices in the Brussels